КП «Здолбунівводоканал» повідомляє про те, що засоби обліку води підлягають періодичній повірці на підставі Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” відповідно до міжповірочних інтервалів, які зазначені в паспорті приладу (ів) обліку та визначені нормативно-правовими актами.

Інформацію про терміни проведення періодичної повірки лічильника (ів) можна отримати на сторінці  споживача. Окрім того така інформація зазначається надавачем послуг у квитанціях на оплату послуг.
            З 01 лютого 2018 року повірка квартирних засобів обліку води для всіх споживачів платна та може бути виконана за Вашим вибором:

1)     службою ремонту та повірки водолічильників КП «Здолбунівводоканал» за адресою вул. Незалежності 13, м. Здолбунів Рівненської області. Викликати представника служби ремонту та повірки водолічильників КП «Здолбунівводоканал» Ви можете особисто, звернувшись на підприємство за вказаною вище адресою або зателефонувавши за номером 2-25-85, 2-32-94, 0985265752. Повірка водолічильників буде здійснюватися КП «Здолбунівводоканал» після оплати вартості таких робіт, яка станом на 08.11.2019р. становить:

 - повірка водолічильника шляхом виконання монтажо-демонтажних робіт, вартість яких становить для одного лічильника 192,24 грн.,  за два водолічильники в одній квартирі (будинку)  - 346,02 грн.

 - повірка водолічильника безпосередньо на місці розташування, вартість якої становить для одного лічильника 175,50 грн.,  за два водолічильники в одній квартирі (будинку)  - 315,90 грн.

2) іншою спеціалізованою організацією.

КП «Здолбунівводоканал» звертає увагу на те, що самостійно знімати пломбу на лічильнику заборонено. Розпломбування та пломбування лічильників проводиться виключно контролером КП «Здолбунівводоканал» або представником служби ремонту та повірки водолічильників КП «Здолбунівводоканал».

            У випадку ігнорування Абонентами підприємства вимог щодо проведення періодичної повірки засобу (ів) обліку води нарахування плати за користування послугами централізованого водопостачання та водовідведення відбуватиметься згідно з нормами водоспоживання, що,  в свою чергу, може суттєво вплинути на нарахування субсидії.